More Website www.brawopc.pl

Usługi dźwigowe Raptor

Dysponujemy hydraulicznym dźwigiem samochodowym (HDS) o udźwigu 7 ton, zasięgu 15 m i wysokości podnoszenia do 18 metrów.

Usługi transportowe

Oferujemy transport drogowy towarów. Na życzenie Klienta dostarczamy towary w wyznaczone miejsce - sprawnie i terminowo.

Transport HDS

Transport materiałów budowlanych, transport transformatorów i innych urządzeń energetycznych.

Transport maszyn

Transport maszyn, urzadzeń, konstrukcji, kontenerów. Zapewniamy prawidłowe rozmieszczenie ładunku na samochodzie oraz dobre zabezpieczenie.


Galeria usług dźwigowo-transportowych

hds, piotrków, usługi dźwigowe i transportowe hds, piotrków, usługi dźwigowe i transportowe hds, piotrków, usługi dźwigowe i transportowe hds, piotrków, usługi dźwigowe i transportowe hds, piotrków, usługi dźwigowe i transportowe hds, piotrków, usługi dźwigowe i transportowe hds, piotrków, usługi dźwigowe i transportowe hds, piotrków, usługi dźwigowe i transportowe hds, piotrków, usługi dźwigowe i transportowe hds, piotrków, usługi dźwigowe i transportowe hds, piotrków, usługi dźwigowe i transportowe hds, piotrków, usługi dźwigowe i transportowe hds, piotrków, usługi dźwigowe i transportowe hds, piotrków, usługi dźwigowe i transportowe hds, piotrków, usługi dźwigowe i transportowe hds, piotrków, usługi dźwigowe i transportowe